LABĀKO KĀZU FOTOGRĀFU DARBU IZSTĀDE

Foto: Einārs Freimanis

RIGA WEDDING EXPO ietvaros notiks Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijā (LKFVA) iekļauto profesionālo kāzu fotogrāfu darbu izstāde.

LKFVA šobrīd darbojas 49 biedri, kas apvienojušies ar mērķi saliedēt kāzu fotogrāfus un videogrāfus vienā organizācijā, lai nodrošinātu kāzu fotogrāfijas un videogrāfijas kvalitātes attīstību Latvijā.

Visas dienas garumā uz vietas Ķīpsalas izstāžu centrā būs apskatāmas ap 50 lielformāta kāzu fotogrāfijas, kas apmeklētājiem sniegs ieskatu dažādu Latvijas slavenāko un pieprasītāko kāzu fotogrāfu veikumā.

Nesteidzīgā gaisotnē varēsi aplūkot profesionālu kāzu fotogrāfu jaunākos darbus, kas ļaus apjaust, kuru meistaru fotorokraksts tevi uzrunā visvairāk un precīzi saskan ar jūsu vēlmēm, lai vēlāk jau uzrunātu šos fotogrāfus iespējamai sadarbībai.

Savukārt, ja kāzu fotogrāfs jau ir atrasts, foto izstādes apmeklējums dos lielisku iespēju no citu pāru bildēm iedvesmoties savai kāzu dienai. Iespējams, kāds pamanīs vēl nezināmu, interesantu fotosesijas vietu, kamēr kāds cits noskatīs idejas kāzu dienas aksesuāriem vai detaļas svinību vietas noformējumam.


PIRKT BIĻETES

top of the pops