KĀZU PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI 2024

Foto: Kristaps Lapiks

Apmeklē Baltijā lielāko kāzu izstādi RIGA WEDDING EXPO un atrodi kāzu pakalpojumu sniedzējus savām kāzām vienas dienas laikā!

Izstādē piedalīsies ap 130 kāzu pakalpojumu sniedzēju un nozares pārstāvju, nodrošinot apmeklētājiem unikālu iespēju vienuviet sastapt kāzu jomas profesionāļus un atrast labākos pakalpojumu sniedzējus savai kāzu dienai.

Šajā dienā izstādē tevi gaidīs un labprāt konsultēs: kāzu fotogrāfi un video operatori; kāzu svinību vietas – viesu nami, viesnīcas; kāzu kleitas – dizaineri un kāzu saloni; kāzu dekorētāji; kāzu tortes, kūkas un kūciņas; laulību gredzeni un kāzu rotas; kāzu priekšnesumu un burvju triku meistari; kāzu ēdinātāji un alkohols kāzu galdam; kāzu ielūgumu un citu papīrlietu veidotāji; kāzu auto nomas pakalpojumi, kā arī vēl citi kāzu pakalpojumu sniedzēji.

Ikdienā ir teju neiespējami individuāli tikties ar desmitiem kāzu pakalpojumu sniedzēju, lai izdarītu savu izvēli.

Izstāde sniedz šādu iespēju, jo tajā varēsi apmeklēt dažādus stendus, klātienē tikties, izrunāties ar izstādes dalībniekiem un saprast vai jūsu starpā valda sapratne, patikšana un uzticēšanās.

Satikšanās klātienē sniedz iespēju uzdot visus interesējošos jautājumus un iegūt nepieciešamās atbildes, lai rezultātā pieņemtu ne vien emocionālus, bet arī izsvērtus lēmumus.

Iespējams, esat jau kāzu plānošanas finālposmā un jums šķiet, ka viss vajadzīgais šai dienai jau ir atrasts, tomēr kāzu izstāde vienlaikus ir vieta, kur dzimst jaunas idejas un dažādi radoši risinājumi.

Šajā ideju laboratorijā, iespējams, ieraudzīsi un sagribēsi ko tādu, par ko iepriekš nemaz nenojauti.

Mūsu dalībnieku vidū ir:

  • burvju mākslinieki;
  • amata meistari, kas piedāvā personalizētas viesu grāmatas;
  • pakalpojumu sniedzēji, kas sarūpēs oriģinālas dāvaniņas viesiem;
  • radošas personības, kas sola tavu līgavas pušķi pēc kāzām pārvērst ziedu kompozīcijā skaistā rāmī vai Latvijā radītā dizaina lampā;
  • tērpu un aksesuāru meistari, kas gādās par unikāliem, pēc individuāla pasūtījuma radītiem meistardarbiem;
  • kā arī vēl daudz citu pārsteigumu.

Nāc un ķer idejas!

top of the pops