KĀPĒC APMEKLĒT KĀZU IZSTĀDI?

Foto: Emīlija Bogdanova

Kāzu plānošana mūsdienās ir kļuvusi daudz vienkāršāka, pateicoties gan kāzu portālam PRECOS, gan plašajiem interneta resursiem un dažādiem sociālajiem medijiem, tomēr nekas neatsver tiešu, personisku komunikāciju un tikšanos ar kāzu pakalpojumu sniedzējiem klātienē.

Personisks kontakts spēj ne vien radīt un mainīt pirmo iespaidu, bet arī sniegt iespēju uzdot sev interesējošus jautājumus un iegūt atbildes tūlīt un tagad. Kāzu izstādes apmeklēšana būs lielisks veids, kā īsā laikā un efektīvā veidā iegūt plašu, daudzveidīgu informāciju un noderīgus padomus.

Nāc uz lielāko kāzu izstādi Latvijā un saņem plašāko informācijas klāstu kāzu dienas plānošanai!

Izklaidējoša diena kāzu atmosfērā

Izklaidējieties, izbaudiet un gūstiet pozitīvas emocijas! 

Kāzu izstāde ir lieliska iespēja pavadīt vērtīgu un interesantu dienu kopā ar tuvākajām draudzenēm vai savu līgavaini nebeidzamās kāzu noskaņās.

Baudiet kokteiļus un kāzu kūkas, kāzu kleitu modes skati un dažādus priekšnesumus, smelieties iedvesmu un radošas idejas! 

Iepazīstiet pakalpojumu sniedzējus aci pret aci

Izvēloties savus īstos kāzu pakalpojumu sniedzējus, svarīgi, lai jums patiktu ne vien piedāvātais pakalpojums, bet arī cilvēki, kas to piedāvā. Kāzu plānošana visbiežāk ir vairāku mēnešu darbs, kas nereti iet roku rokā ar ciešu jūsu un kāzu pakalpojumu sniedzēju sadarbību. Tāpēc liela loma ir savstarpējam kontaktam, sapratnei, pārliecībai un drošības sajūtai, ka izvēle ir pareiza.

Izstādē būs sastopami šie un citi kāzu pakalpojumu sniedzēji:

 • kāzu fotogrāfi un video operatori;
 • kāzu svinību vietas – viesu nami, viesnīcas;
 • kāzu kleitas – dizaineri un kāzu saloni – iespēja uzlaikot un iegādāties kleitas;
 • kāzu dekorētāji;
 • kāzu tortes, kūkas un kūciņas;
 • laulību gredzeni un kāzu rotas – iespēja pielaikot un iegādāties gan gredzenus, gan rotas;
 • kāzu priekšnesumu un burvju triku meistari;
 • kāzu ēdinātāji un alkohols kāzu galdam – iespēja degustēt;
 • kāzu ielūgumu un citu papīrlietu veidotāji;
 • kāzu auto nomas pakalpojumi;
 • kāzu grima meistari un frizieri piedāvās izmēģināt kāzu grimu.Ietaupiet uz kāzu izmaksām

Izstāde būs īstā vieta, kur izvēlēties un rezervēt pakalpojumus, un iegādāties preces par speciālām izstādes cenām, kā arī iegūt citus bonusus. 

Nebaidieties jautāt un uzzināt! 

Pat ja dalībnieks skaļi nereklamē kādu pievilcīgu piedāvājumu, – jautājiet! 

Nav noslēpums, – pakalpojumu sniedzēji meklē savus sadarbības partnerus – jūs! Gluži tāpat kā jūs meklējat savām kāzām piemērotāko.

Piedalieties izlozēs, ko piedāvā dalībnieki. Tā ir iespēja tikt pie vērtīgām balvām un padarīt dienu interesantāku!


Ņemiet visu, ko izstādes dalībnieki ir sarūpējuši

Izstādes dalībnieki būs sarūpējuši gan suvenīrus, gan dažādus bukletus, katalogus un citus uzskates materiālus. Nekautrējieties un ņemiet tos visus, kā arī droši jautājiet pēc papildu informācijas. Šie uzskates materiāli pēcāk noderēs, lai atsauktu atmiņā izstādē redzēto un piedzīvoto. Neizmetiet materiālus, kamēr vien neesat droši par savu kāzu pakalpojumu sniedzēju izvēli.

Neaizmirstiet par ērtiem apaviem un gana ietilpīgu somu, kurā salikt visu, ko dalībnieki jums sarūpējuši!


Jaunākās tendences kāzu nozarē

Kāzu pasaules tendences mainās ik gadu. No aktuālajām krāsu gammām ielūgumu dizainā un galda noformējumā līdz niansēm kāzu floristikā un kāzu kūku dizainā. Kāzu izstādes dienā būs iespēja redzēt un apjaust pat tādas kāzu plānošanas nianses un tendences, ko, iespējams, iepriekš nebūsiet iedomājušies!

Būt lietas kursā un zināt ir vērtīgi – vienlīdz, ja kāzas organizēsiet pašu spēkiem, kā tad, ja talkā ņemsiet kāzu organizētāju.


Kāzu kleitu modes šovs

Iespēja redzēt, uzzināt un izbaudīt! 

Kāzu kleitu modes šovs atklās aktuālāko kāzu tērpu pasaulē. 

Aplūkojiet jaunākās kāzu kleitu modes tendences un dizaineru kolekcijas. 


Noderīgi padomi no nozares profesionāļiem

Kāzu plānošanas procesā var nākties saskarties ar izvēlēm un mirkļiem, kad nav pārliecības, kā pareizāk rīkoties. 

Kāzu izstādē būs iespēja iegūt vērtīgus padomus no nozares profesionāļiem tūlīt un tagad.

Tā ir iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus vairākiem nozares pārstāvjiem, salīdzināt un pieņemt lēmumu, kurš piedāvājums ir atbilstošākais jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.


Kāzu plānošanas semināri

Izstādes ietvaros norisināsies nozares profesionāļu vadītas kāzu plānošanas semināri, kuros varēsiet uzzināt, kā veiksmīgi plānot kāzu budžetu un kāzu scenāriju, jaunākās tendences kāzu dekorācijās, noderīgus padomus kāzu fotogrāfijā un viesu izklaidēs, kā arī citus praktiskus padomus.


Gatavojies izstādei jau laicīgi

Ieskaties RIGA WEDDING EXPO 2024 dalībnieku sarakstā, veic nelielu izpēti, lai gūtu vispārēju priekšstatu par izstādes dalībniekiem. Apmeklē dalībnieku mājaslapas vai sociālo tīklu profilus un izveido sarakstu ar tiem, kuru piedāvājums šķiet saistošākais un tieši tev atbilstošākais.

Neatkarīgi no tā, vai esi kāzu plānošanas sākumposmā, vai jau ar stingrām izvēlēm bruņojusies, apdomā un sagatavo jautājumus, ko vēlētos uzdot konkrētiem pakalpojumu sniedzējiem.

Šādi ietaupīsi laiku, lai izstādes dienā varētu veltīt visu uzmanību tieši tiem pakalpojumu sniedzējiem, kas interesē visvairāk.


PIRKT BIĻETEStop of the pops