KĀZU KLEITU MODES ŠOVS 2024

Foto: Einārs Freimanis

Nāc uz kāzu izstādi RIGA WEDDING EXPO un no plašā kāzu kleitu klāsta izvēlies to vienīgo un īsto, kurā tērpties savā kāzu dienā.

Izstāde sniegs tev iespēju ne vien klātienē tikties ar kāzu kleitu dizaineriem un kāzu salonu pārstāvjiem, lai stendos apskatītu viņu jaunākos kleitu piedāvājumus, bet arī novērtēt, kā šīs kleitas izskatās no malas, jo izstādes laikā kāzu kleitu dizaineru un salonu jaunāko kolekciju tērpi tiks demonstrēti iespaidīgā kāzu modes šovā.  

Kāzu modes šovs izstādes apmeklētājus priecēs divas reizes dienā, - plkst. 12:00 un 14:30. Tā laikā tiks prezentēti vairāk kā 150 tērpi, sniedzot visiem klātesošajiem iespēju iepazīties ar jaunākajām kāzu kleitu modes tendencēm un aktualitātēm kāzu tērpu pasaulē.

Vai kāzu modes šovā tiks demonstrēts vienīgi apģērbs līgavām? Nebūt nē, tāpēc to būs aizraujoši un vērtīgi vērot ne vien līgavām, bet arī līgavaiņiem, vedējiem, jaunā pāra vecākiem, līgavas māsām un pat mazajām atvasēm.

Modes šova laikā tiks demonstrētas kāzu kleitas, vakarkleitas, vīriešu uzvalki, kā arī bērnu svētku apģērbs.

Kāzu tērpu modes šovā ikkatrs var gūt iedvesmu savam kāzu dienu tērpam!

Šovā tiks demonstrētas dizaineru zīmolu kleitas - Katya Katya London, BAE by Katya Shehurina, Amelii (Ieva Ruka), Wild Love Wedding Dresses (Valentīna Vrubļevska), Linulāde (Evita Smanuhina), Kleitas un kleitas (Liene Rozentāle).

Savas labākās kāzu kleitas demonstrēs kāzu saloni To The Moon and Back, Klerr.eu, kā arī apģērbu veikals KOKOS, kas iepriecinās līgavaiņus ar kāzu uzvalku kolekciju.

Mazo kāzu viesu apģērbu prezentēs bērnu apģērbu zīmoli Jelly Baby un KROENO.


PIRKT BIĻETES

top of the pops