KĀZU PLĀNOŠANAS SEMINĀRI

Izstādes ietvaros visas dienas garumā notiks nozares profesionāļu vadīti kāzu plānošanas semināri, kuros no kāzu nozares profesionāļiem varēsi uzzināt jaunākās kāzu tendences un gūt vērtīgus padomus kāzu plānošanā.

Inga Bērziņa
kāzu rīkotāja / BANNTÉ EVENTS
11:00

AR KO SĀKT kāzu plānošanu, JA ESI BILDINĀTA?

Ar ko sākt, kad tikko saņemts bildinājums. Pirmie soļi kāzu plānošanas procesā. Kā sagatavoties plānošanai un kā plānot zinoši, lai piedzīvotu savas kāzas bez stresa.

Einārs Freimanis
kāzu fotogrāfs
11:30

KĀZU FOTO KĀ ILGSTPĒJĪGA ATMIŅU VĒRTĪBA

Kā neapmaldīties foto pakalpojumu klāstā. Uz ko vērst uzmanību un kā nekļūdīgi izvēlēties savai gaumei un personībai atbilstošu kāzu fotogrāfu.

Arvis Zēmanis
pasākumu vadītājs
13:00

KĀZU VADĪTĀJS: AKTIVITĀŠU VIRZĪTĀJS VAI IZKLAIDĒTĀJS?

Kāzu vadītājs kā persona, kas rūpējas par jaunā pāra un viesu noskaņojumu, labsajūtu un izklaidi. Kāds ir ideāls kāzu vadītājs un kā mūsdienās mainījies kāzu vadītāja formāts.

Dagnija Rajecka
kāzu dekoratore / LOVE LETTERS
13:30

KONCEPTAM ATBILSTOŠA VIDES NOFORMĒŠANA UN DEKORĀCIJAS

Kā atrast savu kāzu stilu. Kā pāriem savas sajūtas un redzējumu nodot viesiem caur kāzās uzburto vidi, dekorācijām. Dažādi kāzu noformējuma piemēri.

Anna Kande
grafiskā dizainere
15:30

PAPĪRDIZAINA LIETAS KĀZĀM: VAI TIKAI IELŪGUMI?

Kā notiek kāzu grafiskās identitātes izveide. Kas vēl bez ielūgumiem ietilpst kāzu poligrāfijas piedāvājumā. Aktualitātes un jauno pāru šobrīd pieprasītākais piedāvājuma variants.

Ieva Ruka
kāzu kleitu dizainere
AMELII. MEET YOUR DRESS

16:00

CEĻVEDIS KĀZU KLEITAS MEKLĒJUMOS

Ieteikumi, kā atrast īsto tērpu kāzu dienai un kā izbaudīt kleitas meklēšanas procesu. Tērpa detaļas un aksesuāri, kas palīdzēs izcelt līgavas personību.

Natālija Vorobjova
direktore /  KOKOS
16:30

TAVS SAPŅU UZVALKS - GARANTĒTS JĀ!

Kā detaļas padara uzvalku izcilu. Kā izvēlēties uzvalku, nepieļaujot biežāk sastopamās kļūdas. Kā ideāli pieskaņot uzvalku kāzu tēmai un fotosesijas lokācijai.top of the pops