INFORMĀCIJA DALĪBNIEKIEM

Aicinām piedalīties 2024. gada lielākajā kāzu industrijas notikumā Latvijā - 

kāzu izstādē RIGA WEDDING EXPO

ko rīko un atbalsta kāzu medijs PRECOS.

Izstāde norisināsies Ķīpsalas izstāžu centrā 27.01.2024 no 10:00 - 18:00.


TIEŠI LAIKĀ

Izstāde norisināsies janvārī - laikā, kad aktīvi tiek meklēti kāzu pakalpojumu sniedzēji un izdarītas izvēles. Esiet īstajā laikā īstajā vietā!

PRECĪZA MĒRĶAUDITORIJA

Vienas dienas laikā satieciet klātienē lielu skaitu potenciālo klientu un sadarbības partneru, kuri ir ieinteresēti labāko kāzu pakalpojumu sniedzēju atrašanā.

PARĀDIET SEVI

Izvēlaties izstādes stenda izmēru atbilstoši savām vēlmēm un budžetam, iekārtojiet to pēc saviem ieskatiem un prezentējiet savu uzņēmumu visefektīgākajā veidā.

PIESĀTINĀTA PROGRAMMA

Kāzu kleitu modes skates un bezmaksas kāzu plānošanas lekcijas, mūziķu priekšnesumi un degustācijas - tā ir tikai daļa no aktivitātēm, kas piesaistīs topošo jauno pāru uzmanību pasākumam visas dienas garumā. 

KĀPĒC PIEDALĪTIES KĀZU IZSTĀDĒ?

Gada sākums ir laiks, kad jaunie pāri aktīvi meklē sadarbības partnerus savām kāzām. Zinot to, ka pieprasītākās svinību vietas, fotogrāfi un citi pakalpojumu sniedzēji tiek rezervēti laicīgi, arī jaunie pāri pie kāzu plānošanas ķeras laikus. Visticamāk, kāzas būs viens no svarīgākajiem viņu dzīves notikumiem, tāpēc sadarbības partneri tiek izvēlēti īpaši rūpīgi, izpētei un plānošanai veltot daudz laika un pūļu.

Lasīt tālāk...

top of the pops