IEDVESMOJOŠI KĀZU PLĀNOŠANAS SEMINĀRI

Izstādes laikā būs iespējams bez maksas piedalīties un iegūt ļoti vērtīgu informāciju kāzu nozares ekspertu sagatavotajos semināros par būtiskām kāzu plānošanas niansēm.

Baiba Prindule-Rence

Vides stiliste, kāzu un pasākumu dekoratore, grāmatas “Svinam” autore

13:00 Kāzu noformējuma tendences 2020. gadam

Viena no Latvijas atpazīstamākajām kāzu, pasākumu un vides dekoratorēm Baiba Prindule-Rence aicina iepazīties ar aktuālākajām un jaunākajām kāzu noformējuma tendencēm, atklājot unikālas koncepcijas gan saturiskā, gan izpildījuma ziņā. 

Seminārā uzzināsiet, kam pievērst uzmanību, izvēloties un veidojot kāzu noformējumu un kā kāzas veidot par radošu projektu. Uzzināsiet ne tikai par vides noformēšanu un dekorācijām, bet, protams, arī par šī gada tendencēm ziedu izvēlē.

Dace Miezīte
Kāzu Aģentūras “Mīlestība” vadītāja

13:30 Pamatprincipi kāzu budžeta plānošanā

Kāzu Aģentūras “Mīlestība” vadītāja ar teju 18 gadu profesionālo pieredzi kāzu rīkošanā Dace Miezīte aicina iepazīties ar būtiskākajiem kāzu organizēšanas pamatprincipiem, uzsākot kāzu plānošanu.

Seminārā “Pamatprincipi kāzu budžeta plānošanā” uzzināsiet, ar ko sākt savu kāzu budžeta plānošanu un kā neapjukt plašajās kāzu izvēlēs. 

11:30 Kāzu dienas plāns kā kāzu scenārija pamats

Seminārs “Kāzu dienas plāns kā kāzu scenārija pamats” sniegs ieskatu kāzu dienas plāna veidošanā, skaidrojot šī konkrētā plāna nozīmīgumu, lai pēcāk uz šī pamata pāris varētu ērti būvēt savu kāzu dienas scenāriju.


Līva Hausmane
Smukuma darbnīcas "Amorete" radītāja

15:00 Līgavas rīts. Praktiski skaistumkopšanas meistares padomi

Pieredzējusī vizāžiste Līva Hausmane aicina līgavas uz sarunu par tik skaisto un ilgi gaidīto Līgavas rītu. 

Seminārā uzzināsiet, cik daudz laika vajadzētu atvēlēt pucēšanās pasākumiem kāzu rītā, lai šis brīdis paliktu atmiņā kā mierpilna un skaista kāzu dienas daļa. Līva stāstīs par to, kas parasti ietilpst līgavas rīta procedūrās, vai labāk ģērbties pirms vai pēc pucēšanās, sniegs padomus, cik ilgu laiku pirms kāzām meklēt savu vizāžistu un pastāstīs par izmēģinājuma frizūrām un grimu. 

Līgavas rīta rituāliem un pucēšanās laikam parasti tiek izvēlētas savas vai vecāku mājas, kāda īpaša vieta vai salons. Līva iepazīstinās līgavas ar savu profesionālo redzējumu par to, kāda vieta būtu vispiemērotākā, minot plusus un mīnusus katrai no tām.


Mārcis Baltskars un Karīna Rubene

Mārcis – viens no labākajiem un visaugstāk novērtētajiem kāzu fotogrāfiem Latvijā

Karīna – profesionāla kāzu filmu veidotāja ar daudzu gadu pieredzi video filmēšanā un montāžā

15:30 Veiksmes formula izcilām kāzu fotogrāfijām un video

Tikšanās laikā ar vienu no godalgotākajiem Latvijas kāzu fotogrāfiem Mārci Baltskaru un pieredzes bagāto kāzu un pasākumu videogrāfi Karīnu Rubeni uzzināsiet, kā tikt pie patiešām skaistām un oriģinālām kāzu fotogrāfijām. Mārcis un Karīna stāstīs par tik dažādajiem knifiņiem un niansēm, ko būtiski ņemt vērā jau gatavošanās laikā, lai kāzu dienas fotogrāfijas un kāzu filma izdotos tieši tādas, kā tās ir iedomātas. Dzirdēsiet par tādām niansēm kā gaisma, vide, dekorācijas, līgavas grims un citām, kas ir vienlīdz būtiski faktori kā fotogrāfijā, tā video.

Inese Bumbiere-Kaže
Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļas vadītāja


11:00 No bildinājuma līdz laulības apliecībai

Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Inese Bumbiere-Kaže sniegs praktisku un aktuālu informāciju par vairākiem ar laulības noslēgšanu saistītiem jautājumiem.

Semināra laikā uzzināsiet, ar ko jāsāk laulību ceremonijas plānošana no juridiskās puses, kad iesniegt laulību pieteikumu, kas jāņem vērā, ja izvēle kritusi par labu laulāties baznīcā vai ārpus dzimtsarakstu nodaļas telpām. Tāpat Inese pastāstīs par uzvārda maiņu pēc laulības noslēgšanas un to, kā jārīkojas, ja tūlīt pēc kāzām gaidāms kāzu ceļojums.

Ļoti iespējams, tiekoties ar Inesi, tiks lauzts arī senais un joprojām visai izplatītais stereotips par dzimtsarakstu nodaļu kā vietu ar garām runām un vēsu attieksmi.

top of the pops