AIZVADĪTA LIELĀKĀ KĀZU IZSTĀDE BALTIJĀ (+FOTO)

2020. gada 25. janvārī Ķīpsalas izstāžu centrā norisinājās lielākā kāzu izstāde Baltijas valstīs, ko rīkoja kāzu portāls un žurnāls PRECOS.130 kāzu pakalpojumu sniedzēju un nozares pārstāvju bija rūpīgi gatavojušies, lai ikvienu apmeklētāju sagaidītu godam – dekorācijas, uzkodas, šampanietis, noderīga informācija, priekšnesumi, loterijas un īpašie piedāvājumi – tas un daudz kas cits gaidīja ikvienu RIGA WEDDING EXPO 2020 apmeklētāju.

Papildus labāko kāzu pakalpojumu sniedzēju satikšanai izstādē, apmeklētājiem bija iespēja iesaistīties plašā aktivitāšu programmā.

Izstādes apmeklētājus trīs reizes dienā priecēja iespaidīgs kāzu kleitu modes šovs, kurā bija skatāmi jaunāko kolekciju tērpi no kāzu kleitu dizaineriem un saloniem "Myosotis", "Bride to be", "Ingrida Bridal", Zane Zaharova, "San Patrick", "Amelii. Meet your dress", "Klerr.lv", "White gallery" un "Magical Beauty".

Visas dienas garumā notika kāzu plānošanas semināri, uz kuriem bija aicināts ikviens izstādes apmeklētājs. Semināros piedalījās un pieredzē un ieteikumos dalījās kāzu nozares eksperti – vides stiliste Baiba Prindule-Rence, Kāzu Aģentūras “Mīlestība” vadītāja Dace Miezīte, smukuma darbnīcas “Amorete” vadītāja Lita Goža-Celma, fotogrāfs Mārcis Baltskars, kāzu filmu veidotāja Karīna Rubene un Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Inese Bumbiere-Kaže.

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija bija parūpējusies par kāzu fotogrāfiju izstādi. Par gardiem dzērieniem un atpūtas mirkļiem rūpējās profesionālie Bar Department bārmeņi, piedāvājot izcilus dzērienus.

Ikviens izstādes apmeklētājs bez maksas saņēma jaunāko kāzu žurnāla PRECOS numuru (nr. 17) – vēl lielākai iedvesmai un kāzu noskaņas radīšanai.

Paldies sadarbības partneriem un atbalstītājiem: Star FM, Kurzemes Radio, Relax FM, MÁDARA cosmetics, House of Hair, HÖGL, Konomāt, Bt1, Indigo Agency, United press.

Uz tikšanos RIGA WEDDING EXPO 2021! 

Save the date: 30/01/2021 ;)

top of the pops