love letters


SIA "Love letters" nodarbojas ar pasākumu dekorēšanu, kā arī ar rekvizītu nomu. 11 darbības gados esam izveidojuši plašu noliktavu ar daudz lietām, kas atvieglo iekārtot un izdekorēt kāzu vidi, tagad ar šiem rekvizītiem dalāmies arī ar citiem jomas pārstāvjiem un pāriem, kas paši vēlās piešķirt svētku atmosfēru savai kāzu vietai.

Dekorācijas rada atmosfēru. Bieži vien to nozīmi var novērtēt tikai pēc kāzām, kur tieši noformējums sniedzis vienu no būtiskākajiem vizuālajiem gandarījumiem gan jaunajam pārim, gan viesiem.

Dekorējot kāzas un visā projekta vadības gaitā, mēs spējam izbaudīt procesu, jo mums ir tā iespēja redzēt, ka mūsu darba rezultātā, tukša telpa kļūst par jaunā pāra vēlmju un sapņu piepildījumu.

Uzņēmums tika dibināts laikā, kad Latvijā šī nozare vēl nebija tik ļoti attīstījusies, ir prieks redzēt, cik Latvijas iedzīvotājiem ir laba estētiskā gaume un līdz ar to, piedzīvot, kā augusi ir dekorēšanas pakalpojumu nozare kopumā.

Lai skaists kāzu gatavošanās laiks ikvienam, kas iet uz šo lielo notikumu, jo pati kāzu diena paskrien ārkārtīgi ātri, bet gatavošanās laiks ir ilgstošāks periods, kas spilgti iezīmējas katra pāra dzīvē!


Ūnijas iela 8k-5, Rīga
+371 29811328
[email protected]
www.loveletters.lv 

Facebook / Instagram

top of the pops