BG SUITS

Visbiežāk, gatavojoties kāzām, akcents tiek likts uz līgavas tēlu, bet ne mazāk svarīgi, lai līgavainis savā kāzu dienā arī izskatītos lieliski un justos komfortabli.

Lai arī kādas tendences nediktētu pasaules mode, klasiskais stils aktuāls būs vienmēr. Pats galvenais, lai uzvalks piestāv tieši Jums, lai tas pasvītrotu Jūsu personību, nevis otrādi un lai Jūs justos pārliecināts par sevi.

Individuāli šujot uzvalku pastāv vēl kāda būtiska priekšrocība – iespēja izvēlēties augstas kvalitātes audumu no neskaitāmiem variantiem tieši sev vēlamajā krāsā un stila. BG Suits uzvalki tiek darināti sadarbībā ar drēbniekiem Apvienotajā Karalistē tikai no dabīgiem materiāliem - pamatā no 100 % merino vilnas, kokvilnas, lina, mohēras vilnas, kuriem nereti klāt ražošanas procesā tiek iestrādāts kašmirs un zīds.

Pie BG Suits drēbnieka, aicinām Jūs pierakstu veikt laikus. To iespējams izdarīt, zvanot mums +371 22888225 vai sazinoties sociālo tīklu Facebook un Instagram kontos. Tāpat arī mūsu mājas lapā www.bgsuits.lv pieejama plaša informācija par pakalpojumiem, produkciju un audumu klāstu.


Ģertrūdes iela 20, Rīga, LV-1011
+371 22888225
www.bgsuits.com
[email protected] 

Facebook / Instagram

top of the pops