Foto: Emīlija Bogdanova

PĒRC BIĻETI UN LAIMĒ DĀVANAS 181 EUR VĒRTĪBĀ!

Kas jādara, lai piedalītos?

Konkurss ir noslēdzies!

1) No 17.12 - 31.12.2019 23:59 pērc ieejas biļetes uz kāzu izstādi RIGA WEDDING EXPO 2020;

2) reģistrācijas formā norādi savu vārdu un uzvārdu (tam jāsakrīt ar biļešu pircēja vārdu un uzvārdu), biļešu numurus, kā arī e-pasta adresi un tālruņa numuru, lai mēs ar Tevi varētu sazināties, ja būsi laimējis vienu no balvu groziem. 

Izlozē piedalās katra nopirktā ieejas biļete. Piemēram, ja viena ir persona nopirkusi 4 ieejas biļetes, tad katra no tām piedalās izlozē.

Kas ir balvā?

Balvā ir 3 dāvanu grozi katrs 181 EUR vērtībā.

Katrā dāvanu grozā liekam 7 vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem un izstādes RIGA WEDDING EXPO 2020 dalībniekiem (detalizētus balvu aprakstus skatīt zemāk).

Uzvarētāju paziņošana

Trīs laimīgie dāvanu grozu saņēmēji tiks noskaidroti un izlozes rezultāti paziņoti 2020.gada 2.janvārī plkst. 15:00. Uzvarētāju informēsim personīgi, nosūtot ziņu uz pieteikuma vēstulē norādīto e-pasta adresi, kā arī publicējot laimīgo ziņu kāzu portāla PRECOS Facebook lapā. 

Nāc uz izstādi, klātienē satiec vairāk kā 100 izstādes dalībniekus, piedzīvo lielisku dienu kāzu gaisotnē un gūsti iedvesmu un tavas kāzas izdosies! 

Somu kulta zīmola IITTALA šampanieša glāžu komplekts

no interjera un galda piederumu veikala GINALAS INTERJERS 32 EUR vērtībā.

Kvalitāte, estētika un funkcionalitāte - šīs īpašības raksturo IITTALA skandināvu dizaina vērtības. Dizainera Alfredo Häberli IITTAL kolekcijas šampanieša glāžu komplekts Essence, labam dzirkstošajam vīnam piešķirs vēl lielāku ekskluzivitāti. Pateicoties smalkajai kājiņai, Essence glāzes ir patīkami turēt rokās un glāzes slaidā, elegantā forma, padara to par visā pasaulē iecienītu modeli. 

Dzirkstošais vīns Llopart Reserva Brut Rose Cava Organic

no vīna veikala VĪNOGA 21 EUR vērtībā.

Spānijas dzirkstošais vīns Llopart Reserva Brut Rose Cava Organic, kas konkursā Latvijas Gada vīns 2019 ieguva sudraba medaļu, būs ideāli piemērots kā aperitīvs vai kopā ar viegliem ēdieniem. Tam piemīt ļoti spilgta ķiršu rozā krāsa un izteikti augļains aromāts, kurā dominē meža ogu aromāti. 

Sojas vaska svece greznā stikla traukā

no MOOD LUX CANDLES 20 EUR vērtībā.

Latvijā ražota luksus klases sojas vaska svece, kura priecēs Jūs gan svētkos, gan ikdienā. Lieliska izvēle rudenīgiem vakariem romamtiskai noskaņai vai kā interjera dekors burvīgai atmosfērai. Degšanas ilgums 40 stundas. MOOD LUX svece telpu piepildīs ne tikai ar skaistu noskaņu, bet arī ar pasakainu aromātu, turklāt pēc izdegšanas to ir iespējams atkal uzpildīt no jauna. 

2 dāvanu kartes saunu un baseinu centra Wellness Oasis apmeklējumam

no SPA viesnīcas un konferenču centra HOTEL JURMALA SPA katra 20 EUR vērtībā.

Saunu un baseinu centrs “Wellness Oasis” ar sešām dažādām saunām un trīs dažādu temperatūru baseiniem, burbuļvannām, kaskādi ir lieliska vieta, kur relaksēties. Jums būs iespēja divatā doties uz šo pasakaino oāzi, lai nodotos pilnīgai atpūtai un atgūtu enerģiju jaunam un skaistam gadam jūsu dzīvēs.

Dāvanu karte gardam pirkumam

no uzņēmuma JS MEISTARDARBS 20 EUR vērtībā.

Visi labi zinām, ka smaržām un garšām, kas mīt Jāņa Saukas veikaliņos nav iespējams pretoties, tāpēc tām jāļaujas un tās jābauda! Ziemas mēnešos pie karsta dzēriena krūzes īpaši jauki piestāvēs JS Meistardabda beķeru un konditoru veikums - smalkmaizītes, kas ikdienai liks garšot pēc svētkiem, kā arī izsmalcinātas kūkas, kas jebkurus svētkus padarīs par mutē kūstošu un neaizmirstamu notikumu. Salds vai sāļš - Jāņa Saukas veikalos katrs atradīs ko gardu!

2 dāvanu kartes šefpavāra brančam Rāmkalnu restorānā

no uzņēmuma RĀMKALNI katra 17,50 EUR vērtībā.

Gardi ēdieni, sildoši dzērieni, nesteidzīgas sarunas un patīkama atmosfēra - tas viss Rāmkalnu vēlajās brokastīs! Pavisam netālu no Rīgas, vietā, kur Gaujas rāmais plūdums ļauj aizmirsties no ikdienas steigas un pilsētas kņadas, nedēļas nogalēs (katru sestdienu un svētdienu) visi gardu ēdienu mīļi, iepriekš rezervējot galdiņu, tiek laipni gaidīti restorānā uz šefpavāra brīvdienu branču. 

AROMTERAPIJAS KOMPLEKTS

no LATVIAN AROMA ESSENCE 13 EUR vērtībā.

Komplektā ietilpst skuju koku ēteriskā eļļa un aromakmens. Skuju koku ēteriskās eļļas ir destilētas Latvijā ar tvaika destilācijas metodi. Visi augi ir vākti ar rokām tīros Latvijas mežos. Aromakmeņi ir Latvijas keramiķes Ingas Pērkons roku darbs. Tā virsmā ir izveidots neliels padziļinājums, kurā iepilina 1-2 pilienus ēteriskās eļļas, lai izbaudītu ēteriskās eļļas smaržu. 

top of the pops